Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;


Bülent beyde 1 sene tedavi gördüm, borderline kişilik bozukluğu teşhisi kondu. İlaç ve terapi sayesinde 1 senede iyileştim. Hastalığımdan eser kalmadı. Bülent bey‘e çok teşekkür ediyorum.

Caner B.


İnternetten psikiyatrist arayışındaydım Bülent hocam denk geldi ve gittim. İlk seans başarılı geçti. Bu kadar enerjisi yüksek olacağını tahmin etmemiştim. O enerjiyi hissettirdiği için beni rahatlattı. Eğer psikiyatrist arayışında olanlar varsa öneririm.

Aysun F.


Mesleğini çok iyi yaptığını düşünüyorum. Memnunum kendisinden. Danışanlarına karşı ilgili biri. Başka psikiyatristler gibi güvensizlik yaratmıyor, güven veriyor. Seanslardaki zamanı çok iyi yönetiyor. Bir önceki seansta anlattığını unutmuyor. Kendi sıkıntısıymış gibi ilgileniyor. İhtiyacı olan herkese yönlendiriyorum kesin ve net bir şekilde.

Pınar T.


Bülent Bey kesinlikle herkese tavsiye edebileceğim bir psikiyatrist . Bilinçli yaklaşımları, zekası, iyiliği ve mükemmel kalbi ile tedavimiz çok iyi geçti . Depresyon geçiriyordum ve yoğun kaygı ile birlikte korkularım vardı . Sağolsun hepsini atlattık iyi günler dilerim

Nilgün Z.


Bülent beye kızımın hastalığı için gitmiştik.. Kızım depresyon geçiriyordu.. Bülent Bey çok ilgili bir doktor.. İki üç ay sonra kızım tamamen iyileşti… Ne zaman problemimiz olsa rahatlıkla aradık. Her seferinde telefonlarımıza yanıt verdi… Çok teşekkürler Bülent bey..

Deniz U.


Yorumunuzu Gönderin!

    Call Now Button